En Uygun

Hakkında

Türkiye'nin en iyi tekne kiralama şirketi

En Uygun Tekne Kiralama, 2014 yılında tekne rezervasyon deneyimini deniz tutkunları için daha kolay, daha şeffaf ve daha güvenli hale getirme misyonuyla kurulmuştur.

Bilindiği üzere mavi yolculuk; özel bir tekne kiralayarak Ege ve Akdeniz’in birbirinden güzel koylarını keşfetmeye olanak tanıyan tercihe göre 4 veya 7 gün süren bir tatil çeşididir. Denize ve yelkenciliğe olan sevgimizin yanında 30 yıldan fazla olan deneyimimiz, bizlere bir teknenin müşteriye nasıl sunulacağı deneyimini kazanmıştır. Yat tatillerini seyahat severler için önde gelen tatil seçeneklerinden biri haline getirmek, tekne tatillerini daha erişilebilir kılmak ve kolay ve güvenilir bir rezervasyon deneyimi sunmak için çok çalışıyoruz.

Gulet Kiralayarak Otel Konforunda Bir Mavi Yolculuk Deneyimi Yaşayabilirsiniz

Yüzyıllar boyunca, sığ sularda balıkçılık ve kargo taşımacılığı için kullanılan Türk guletleri günümüzde mavi yolculuk tatilleri için kullanılmaktadır. Son dönemde, yeni teknolojiler ile donatılan ve modern malzemeler ile daha ince işçilik kullanılarak hazırlanan Türk guletleri kaptanlı ve mürettebatlı olarak kiralanmaktadır. Guletlerde teknenin sevk ve idaresinden, yemek hazırlığı ve servisten mürettebat sorumludur. Böylece, tatil boyunca tek yapmanız gereken Türk Ege’sinin ve doğu Akdeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ile berrak sularının tadını çıkarmaktır.

Motoryat Kiralayarak Hızın Ve Konforun Tadını Çıkarın

Marinaları ve kaliteli hizmet veren charter firmaları ile Türkiye özel yat kiralama için doğru adreslerden birisidir. Eğer konforlu bir tatil geçirmek veya kısıtlı zamanınızda farklı tatil beldelerini ziyaret etmek istiyorsanız özel motoryat kiralama seçeneği ile Ege ve Akdeniz’in bakir koylarını keşfedebilir ve turkuaz sularında denize girebilirsiniz.

Kaptansız Tekne Kiralama

Türkiye, kaptansız tekne kiralama için en doğru adreslerden birisidir. İç deniz olan Ege ve Akdeniz, korunaklı koyları ve dingin suları ile amatör denizcilere pratik yapmaları ve tecrübe edinmeleri için uyun bir ortam sunmaktadır. Eğer, gerekli uluslararası denizcilik belgeniz ve kaptanlık deneyiminiz varsa, kaptansız tekne kiralama yapabilirsiniz. Böylece, Ege ve Akdeniz’in muhteşem koylarında özgürce gezebilir, keşfedilmeyi bekleyen birçok güzelliğe yelken açabilirsiniz.